piątek, 5 grudnia 2014

Bohaterowie i zwiastun

Tytuł: Anielski strażnik
Miejsce akcji: Miami
Rok:2014
Rodzaj: Romans, Fantasy
Główni bohaterowie: Hope Payne - Zayn / Destiny Lovegood - Niall
Danielle Campbell jako Hope Payne ( 19 l. )

Człowiek. Zwyczajna dziewczyna, która dosyć mocno została dotknięta przez los. Przez wszelkie cierpienia jakie ją spotkały w życiu - utracie najukochańszych rodziców i wielokrotnych zdradach przez chłopaków - przestała wierzyć w miłość, dobro i jakiekolwiek inne dobre uczucia. Mocno stąpa po ziemi, jest opanowana, rozważna i bardzo nieufna w stosunku do ludzi. Nikt nie zna jej prawdziwej twarzy, nawet brat, który jest z nią najbliżej.Lucy Hale jako Destiny Lovegood ( 18 l.)

Człowiek. Pochodzi z bardzo biednej rodziny. Całe życie zmaga się z przeciwnościami losu. Jej życie to pasmo nieszczęść... Ojciec nigdy nie pogodził się, że nie ma syna dlatego nie uznaje jej za swoją córkę. Jest przez niego poniżana i bita. Jej matka zmarła przy porodzie, dlatego jest zdana na ojca. Zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Jest miłą i skromną dziewczyną, zamkniętą w sobie. Nie potrafi nikomu zaufać. Poza Liamem- jej najbliższym przyjacielem którego traktuje jak brata którego nigdy nie miała i który jest jedyną osobą której może zaufać i powierzyć swoje sekrety.Zayn Malik jako Zayn ( 21 l. )

Anioł. Strażnik miłości. Wysokiej rangi anioł, który pomaga ludziom znaleźć miłość, dobro i szczęście. Od swojego opiekuna dostaje zlecenia, czyli ludzi, którym ma pomóc. 
Jest osobą opanowaną, ciepłą, spokojną i wytrwałą w dążeniu do celu.  Jest gotowy na wszystko, by tylko pomóc swoim podopiecznym. Jako anioł miłości - wierzy w to głębokie uczucie i jest pewien, że każdy na świecie, każdy człowiek ma gdzieś swoją drugą połówkę. 
"Ja im tylko pomagam ją odnaleźć"Niall Horan jako Niall ( 21 l. )

Anioł. Anioł Stróż. Jego zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci. Tak jak i Zayn posiada swojego opiekuna który czuwa nad nim i mu pomaga. To od niego dostaje przydział do każdej osoby której ma pomoc. Kocha to co robi.  Nie potrafi znieść widoku przemocy i cierpienia niewinnych osób. Kocha za to oglądać promienne uśmiechy na twarzach szczęśliwych dzieci i osób, którym pomógł. Jego zadanie, czyli opieka nad danym człowiekiem kończy się, gdy ten kończy 21 lat. Jako anioł stróż dostaje podopiecznych albo zaraz po narodzinach, albo, kiedy dany człowiek - dziecko - potrzebuje ochrony i pomocy. Jego podopiecznym jest 10 - letni John, który zaraz po narodzinach dostał Nialla jako anioła stróża. 


Perrie Edwards jako Perrie ( 21 l . )

Anielica. Jej zadaniem jest pilnowanie aniołów, by wypełniali swoje zadania i funkcje zgodnie z obowiązkami, lecz jej głównym zadaniem jest pilnowanie aniołów miłości przed zakochaniem się- zwłaszcza w śmiertelniku. Jest miła i sympatyczna, lecz swoje zadanie traktuje bardzo poważnie. Jeśli jej podpadniesz - masz przechlapane. Jest konsekwentna i bardzo rozsądna. Louis Tomlinson jako Louis ( 23 l .)

Anioł. Anioł Stróż. Jego rolą jest opiekowanie się i czuwanie nad ludźmi na ziemi, a przynajmniej tak wynika z jego funkcji. Louis jest całkowitym przeciwieństwem odpowiedzialnego anioła stróża. Jest pewny siebie, arogancki i twierdzi, że wolałby chyba być zwykłym śmiertelnikiem niż aniołem, który ma niańczyć zwykłych ludzi, którzy nie potrafią poradzić sobie z własnym życiem. Ma gdzieś swojego opiekuna, radę najwyższą i wszystkie obowiązki jakie wynikają z jego funkcji. Kilkoro jego podopiecznych przez jego arogancję i lekkomyślność poniosła śmierć. Jego teraźniejszym zadaniem jak i podopieczną jest... Destiny LovegoodHarry Styles jako Harry Styles (21 l.)

Chłopak Hope. Diler i najgroźniejszy człowiek w mieście. Każdy się go boi i nikt z nim nie zadziera. Wyrobił sobie złą opinię u innych jednak ich zdanie go nie interesuje. Zawsze dąży do celu który sobie postawi. Nigdy nie odpuszcza. Nie lubi stałych związków. Uważa że związki go ograniczają. Woli być wolnym strzelcem i wieść życie bad boya.


Matt Bomer jako Christopher ( 35 l .)

Anioł. Opiekun - Nauczyciel. Każdy z aniołów ze względu na funkcję jaką pełnią ( anioł miłości, anioł stróż ) ma swojego opiekuna, który zarazem jej jego nauczycielem. Christopher to opiekun Zayna. Zleca mu zadania, czyli ludzi, którym ma pomóc, pomaga mu, daje wskazówki i wspiera. Jest dla niego niczym ojciec.
Christopher bardzo poważnie traktuje swoją rolę opiekuna. Jest gotowy na wszystko, by tylko pomóc swojemu podopiecznego, sam kiedyś był aniołem miłości, czy strażnikiem miłości jak sam wolał tak mówić, więc wie z czym zmaga się Zayn i za wszelką cenę chce pomóc swojemu podopiecznemu.


Ryan Reynolds jako Anthony ( 35 l .)

Anioł. Opiekun - nauczyciel. Jest opiekunem i mentorem Nialla. Uwielbia swojego podopiecznego o jasnych włosach. Jest bardzo dokładny i zawsze wie jak postępować w danej sytuacji. Nigdy się nie myli. Wie jak to jest sprawować rolę anioła stróża, bo sam nim kiedyś był. Jego najlepszym przyjacielem jest Christopher-opiekun Zayna.Zawsze wie, że może liczyć na swojego przyjaciela, oraz że jego podopieczny jest precyzyjny i zawsze idealnie wykona swoje zadanie...


Liam Payne jako Liam Payne ( 22 l.)

Człowiek. Brat Hope i zarazem jej prawny opiekun, którym się stał po śmierci rodziców. Jest bardzo przywiązany do siostry jak i do swojej przyjaciółki Destiny, którą też traktuje jak siostrę. Dla rodziny jest gotowy poświęcić wszystko. Bardzo dba o Hope i Destiny. Jest rozważny, mądry, opanowany i ciepły w stosunku do innych ludzi. Stara się zapewnić siostrze jak najlepsze warunki do życia, więc podejmuje się każdej pracy jakiej może, obecnie pracuje jako mechanik samochodowy.


ZWIASTUN * Zapraszamy do zakładki "Zdjęcia", gdzie są zdjęcia domów, pokoi jak i innych rzeczy występujących w opowiadaniu, by pomóc wam wyobrazić sobie całą historię :)
W tym opowiadaniu One Direction nie istnieje, wszelkie zdjęcia są brane z google, całe opowiadanie jest jedynie wytworem naszej wyobraźni.
PROLOG POJAWI SIĘ W NIEDZIELĘ 7 GRUDNIA, A ROZDZIAŁ PIERWSZY ZOSTANIE DODANY OK. 22 GRUDNIA 2014 R. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz